Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

revisal

am transmis datele in noul revisal in august dar dupa ce am facut salariile am avut
cfp si N care inca nu le-am transmis. acum e tarziu si ce se intampla in cazul in care
le transmit acum. Aceiasi problema o am si in pontajul din septembrie depasind cele 20 zile ?
De introdus, trebuie sa le introduceti pentru a va aparea situatia reala pe raportul per salariat (intervalele de suspendare) si trebuie si transmis. Nu stiu daca vor incepe sa se dea deja sanctiuni pentru nerespectarea termenlor.
unde vine introdus cfp si n?
petro4 a scris:

unde vine introdus cfp si n?

la suspendari contracte
Contracte / Suspendare - alegeti angajatul si introduceti datele cerute