avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1800 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

revisal

am transmis datele in noul revisal in august dar dupa ce am facut salariile am avut
cfp si N care inca nu le-am transmis. acum e tarziu si ce se intampla in cazul in care
le transmit acum. Aceiasi problema o am si in pontajul din septembrie depasind cele 20 zile ?
Cel mai recent răspuns: resurseumanealba , utilizator 13:47, 13 Octombrie 2011
De introdus, trebuie sa le introduceti pentru a va aparea situatia reala pe raportul per salariat (intervalele de suspendare) si trebuie si transmis. Nu stiu daca vor incepe sa se dea deja sanctiuni pentru nerespectarea termenlor.
unde vine introdus cfp si n?
petro4 a scris:

unde vine introdus cfp si n?


la suspendari contracte
Contracte / Suspendare - alegeti angajatul si introduceti datele cerute

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Data incetarii suspendarii in revisal iirina_19 iirina_19 Am un contract suspendat in perioada 19.10-18.11(23 zile fara plata) si am trecut in revisal data inceput suspendare=19.10(prima zi de concediu fara plata) si ... (vezi toată discuția)
Concediu fara plata-revisal MariaRamona MariaRamona Daca un salariat solicita concediu fara plata, ultima zi a suspendarii fiind vinerea, la data sfarsit suspendare se trece data de sambata sau luni? Multumesc! (vezi toată discuția)
Concediu fara plata de o zi in noul revisal popanaid popanaid Am cativa angajati care au avut numai 1 zi de concediu fara plata. ex: 20 apr. Trec data de inceput suspendare 20.04, data de sfarsit tot 20.04, dar nu ma ... (vezi toată discuția)