Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... SSM SI PSI
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

SSM SI PSI

Buna ziua'
Reprezint o societate comerciala din Brasov si doresc sa gasesc o societate sau un pfa care sa ma ajute cu protectia muncii si psi , tot ce implica aceste lucururi.
Credeti ca ma puteti ajuta?
Ati incercat un search pe google.
Buna ziua,

Desigur ca va putem ajuta.

Luati datele mele de contact din Profil Consultant.

Cu stima,

Dragos Corbuleanu
Director Dezvoltare

Valeriu TUDOR, Consultant resurse umane
Utilizatorul a solicitat un serviciu extern SSM-PSI, si nu de RESURSE UMANE !
A specificat ca e din Brasov, cam departe de Bucuresti, avand in vedere ca SSM-ul nu se poate face decat la fata locului, la RU, e mai simplu, prin internet !
Daca sediul central este in Bucuresti nu insemana ca nu avem reprezentanta in Brasov. Va rog sa fiti mai atenta pe viitor si sa nu va grabiti, stimata doamna/domnisoara Octavia. Pentru conformitate precizez ca suntem prezenti in 15 orase inclusiv Brasov. Pentru doamna din Brasov: Nu ezitati sa ma contactati sau sa-mi lasati un numar de telefon. Detaliile de contact le gasiti cautand dupa siteul care coincide cu numele meu de utilizator sau la Profil Consultant.
OK, sorry, nu va suparati pe mine ! Dar tocmai am fost acuzata ca-mi fac reclama, cand eu nu faceam altceva decat sa postez niste articole ssm, luate de pe legislatiamuncii.ro !
Am intrat pe profilul consultant al dvs. si am vazut ca va ocupati cu RU, in Bucuresti !
Pana acum am fost atenta !
Va felicit daca sunteti asa de extinsi in tara, si aveti ca activitate pe langa RU si SSM/ PSI.
Va doresc mult succes in activitate.
Cu stima Octavia Turbatu ( age 53 )