Forum Discuţii juridice Expertize judiciare şi ... Expertiza judiciara - experti criminalisti
Discuție deschisă în Expertize judiciare şi extrajudiciare

Expertiza judiciara - experti criminalisti

Buna seara. Supun atentiei dumneavoastra urmatoarea situatie. Este obligatorie publicarea numelui expertului oficial (in tabelul cu expertii criminalisti autorizati) in Monitorul Oficial. Ce se intampla in cazul in care expertul oficial care a executat expertiza, nu apare in tabelul publicat in Monitorul Oficial partea a IVa, dar apare in tabelul de pe site-ul Ministerului Justitiei. Este valabila expertiza executata de acesta
Va multumesc. Cu stima

Normal ca este valabila expertiza executata de acesta. Pe site-ul Min. Justiei se publica experti autorizati in conditiile legii. Consultati M. Of nr. 519/22 iulie 2011 pentru modificarea O.G. nr. 75/2000
Cu stima