Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... contract Carion
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

contract Carion

Buna seara !

Am un contract pe imobiliare incheiat cu Carion din care am platit 33 rate , la care nu mai pot plati si doresc rezilierea contractului si recuperarea banilor platiti de mine pana in momentul de fata .
Daca cineva a fost in aceeasi situatie si daca a fost gasita o solutie .
nimeni nu imi poate da o solutie ?

multumesc.