Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... buna reputatie - cum se verifica?!?
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

buna reputatie - cum se verifica?!?

In afara documentelor ce se cer pentru buna reputatie - cazier, caracterizare de la ultimul loc de munca, ce alte verificari se mai fac?
Si ce anume poate aparea in aceasta evidenta operativa ca eu nu pricep?!? Ce este aceasta evidenta operativa? Tot am cautat raspunsuri si nu gasesc nici unul. Poate ne lamureste careva.