Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale durata administrator
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

durata administrator

As dori sa stiu daca acum se trece in actul constitutiv durata administratorului de 4 ani,sau e tot nelimitata, si daca puteti sa-mi dati un model pt decizia asociatului unic pt schimbare administrator,multumesc
Puteti pune si nelimitata si limitata, in cazul cand e alta persoana decat asociatul.