Forum Bani şi Afaceri ... Tendinţe în lumea creditării credit doar cu salariul minim pe economie?
Discuție deschisă în Tendinţe în lumea creditării

credit doar cu salariul minim pe economie?

Imi poate spune cineva ce credit pt. nevoi personale pot obtine avand salariu minim pe economie, si de la ce banca?
Aceste date le obtineti de la banca,fiecare banca avand un regulament de aprobare a creditelor.
Majoritatea bancilor va cer sa aveti un venit net minim de 750 de lei.