avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1844 soluții astăzi
Forum Bani şi Afaceri ... Tendinţe în lumea creditării credit doar cu salariul minim pe economie?
Discuție deschisă în Tendinţe în lumea creditării

credit doar cu salariul minim pe economie?

Imi poate spune cineva ce credit pt. nevoi personale pot obtine avand salariu minim pe economie, si de la ce banca?
Cel mai recent răspuns: Alexandru Munteanu , Avocat 18:20, 21 Octombrie 2011
Aceste date le obtineti de la banca,fiecare banca avand un regulament de aprobare a creditelor.
Majoritatea bancilor va cer sa aveti un venit net minim de 750 de lei.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Este legal ? vioricaiulia vioricaiulia Am salariu minim pe economie, pe care-l primesc pe card, ( in jur de 1100 lei). M-am trezit ca banca mi-a pus oprire pe salariu pentru o presupusa suma de ... (vezi toată discuția)
Venitul necesar pt obtinere credit ? dezdemona_dezy dezdemona_dezy buna seara am si eu o intrebare cum mii de romani lucreaza cu un salariu minim pe economie adica net 510 in acte si eu ma numar printre ei problema este ca ... (vezi toată discuția)
Va rog sa ma ajutati in legatura cu bancile gabrielamarinescu gabrielamarinescu am mai postat odata despre acest subiect dar din pacate nu am primit un raspuns concret. prietenul meu vrea sa faca un credit pentru nevoi personale avand ... (vezi toată discuția)