Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... SOMAJ spre terminare
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

SOMAJ spre terminare

Dupa somajul pe care l-am primit de un an mai exista vreun ajutor ? La varsta mea nu mai ma angajeaza nimeni . Multumesc pentru raspuns.
Ajutor in legatura cu somajul (de exemplu, post-somaj) nu mai exista
Nu mai exista decat ajutorul social , acordat in baza Legii nr. 416/2001 privind venitul minim garantat....