Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... despre contractul de intretinere
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

despre contractul de intretinere

daca fac contract de intretinere lui x ce bunuri intra?tot ceea ce detin,sau doar casa in care locuim?
Puteti face contract de intretinere doar cu privire la bunul/bunurile pe care doriti sa le instrainati.