Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... decizie sau act aditional?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

decizie sau act aditional?

Buna ziua,

va rog sa-mi spuneti, la incetarea concediul fara plata ce se intocmeste decizie de incetare a suspendarii sau act aditional?

multumesc
Herra_ a scris:

ii "fortau" sa incheie un cim pe durata determinata si sa incheie un nou cim pe durata nedeterminata

de acum inainte nu se va mai putea intampla...gratie L 500/2011

Cred ca va referiti la HG nr.500/2011 ... ;)

Da. Ma scuzati. Imi ies putin din sarite. Asta numai in cazul unor antevorvbitori. Numai in cazul unora.
Herra_, utilizator