Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... cerere de urgentare in parchet
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

cerere de urgentare in parchet

se poate depune cererea de urgentare in parchet si personal de inculpat sau numai de catre avocat?
inculpatul poate face orice cereri doreste dar ar fi bine sa va consultati cu avocatul inainte de a initia orice actiune privind dosarul dvs.