Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Fapta savarsita in timpul suspendarii
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Fapta savarsita in timpul suspendarii

am fost condamnat acum un an la 1 an si 6 luni cu suspendare pentru talharie...aveam 17 ani...acum m-au prins din nou si m-au acuzat pentru furt calificat si nu s-a terminat nici perioada de suspendare ...am tot 17 ani...mai am 3-4 luni si implinesc 18 ani....ce patesc ?? ajutati-ma va rog
am inteles...multumesc.....
as mai avea o ultima intrebare.....in legatura cu cazierul...ce se va intampla ? imi vor aparea fap[tele in cazier tinand cont ca sunt minor ...?? multumesc.