Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... am fost acuzat de furt
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

am fost acuzat de furt

buna ziua. am fost acuzat de furt intr-un supermarchet, si dupa efectuarea perchezitiei de catre politie am fost basma curata. sunt hotarat sa ii citez in instanta. ce sanse am si ce benefici?
pe cine sa citati in instanta? cu ce scop?