Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... copil la intretinere
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

copil la intretinere

Buna seara,
Am rugamintea sa ma sfatuiti intr-o problema. In data de 03 Octombrie am nascut. Vreau sa stiu de la ce varsta se trece un copil la intretinere ... daca exista o lege care sa precizeze acest lucru sau se decide de care consililu de administratie al blocului. Va multumesc
Se trece la intretinere din momentul in care se muta in casa.
Multumesc