Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... recuperare bani
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

recuperare bani

Impreuna cu sotul am dat o suma de bani soacrei prin virament bancar drept cadou. Mai pot cere banii inapoi?
Donatia este irevocabila!
traiasca soacra! :dance3:
este dureros , cum mai cereti C A D O U L inapoi ?, chiar daca este o suma MARE gestul a fost salutar si acum .. dezonorant . Uratii soacrei sanatate este mai uman si onorant.
siiiiiiiiiiii .. nu mai puteti recupera ...