Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... infedilitatea in familie
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

infedilitatea in familie

in situatia in care sotia a parasit caminul conjugal din cauza unui individ cu care am surprinso in biroul dela serviciu inainte sa paraseasca caminul conjugal si unbla insotita uneori de acest individ , ii inprumuta masina il viziteaza unori la domiciliul lui ,pot sa davedesc ,infidelitatea cu mrartori si sai cer daune in caz de divort Va multumesc!
Incercati sa divortatii de comun acord cu sotia .
Terminati mai repede divortul.
Cu ce va incalzeste ca vina este a dansei?
In asemenea cazuri important este sa scapati de stres.
Daca insa tineti mortis, puteti dovedi cu martori infidelitatea sotiei.
Privitor la daune : ce fel de daune vreti sa pretindeti ?