Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... INSCIRERE IN REVISAL A SUSPENDARII CIM
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

INSCIRERE IN REVISAL A SUSPENDARII CIM

revisalul nu mi permite sa insciu suspendarea cu 50 b; cum procedez?
concediile medicale pentru incapacitate temporara de munca nu se inregistreaza in revisal!