avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 158 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... INSCIRERE IN REVISAL A SUSPENDARII CIM
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

INSCIRERE IN REVISAL A SUSPENDARII CIM

revisalul nu mi permite sa insciu suspendarea cu 50 b; cum procedez?
Cel mai recent răspuns: B.E.C. ARION , Consultant fiscal 11:31, 8 Noiembrie 2011
concediile medicale pentru incapacitate temporara de munca nu se inregistreaza in revisal!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Urgent revisal - concediu medical cioc natalia cioc natalia Buna ziua, In cazul Concediilor medicale (cu o perioada de 5, 10, sau 20 de zile), se suspenda CIM in REV. ? conf. art. 50 lit. b? Cum se procedeaza? Se face ... (vezi toată discuția)
Suspendare cim carmen.balan1967@yahoo.com carmen.balan1967@yahoo.com Buna ziua ! Este obligatorie suspendarea CIM pe parcursul concediului medical ? Care este temenul in care se poate tr. ReviSal ? ... (vezi toată discuția)
Suspendare contract de munca rusualexandra rusualexandra Am un salariat care ste concediu medical de 6 luni si va mai sta are cod 14, eu nu am facut suspendarea in revisal, care sunt consecintele si ce este de facut ... (vezi toată discuția)