Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Ce taxa de timbru trebuie sa platesc?
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Ce taxa de timbru trebuie sa platesc?

am infatisare pe 30 noiembrie 2011,in legatura cu recuperarea taxei auto din 2008 ,mai trebuie sa platesc vreo taxa de timbru sau ceva? am platit 4200 lei
Taxa de timbru pe care trebuie sa o platiti este de 39 de lei daca ati cerut doar restituirea taxei si 43 de lei daca solicitati si anulararea deciziei de calcul. Trebuie sa aveti si timbru judiciar de 0,3 lei pentru restituire si 0,6 lei pentru restituire si decizie.
Taxa de timbru si maruntisurile pt timbru judiciar restituire si decizie.