Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Contract de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Contract de munca

Contractul de munca se poate incheia in orice moment de catre angajat (chiar si dupa 15 zile de la intocmire) fara sa existe vreun fel de sanctiuni asupra angajatului?(inainte cred ca era inchiderea cu litera i daca nu stateai la angajator o anumita perioada minima chiar si in cazul CM incheiate pe o perioada nedeterminata) Va multumesc.
Va multumesc pentru raspunsuri.