Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii stat salarii
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

stat salarii

buna ziua.asociatia de proprietari unde lucrez eu este in proces, si nu se mai fac incasari, deoarece proprietarii asteapta sa vada rezultatul final, ca urmare a acestui fapt nu mai sunt bani de salarii pe luna octombrie. statul de salarii si declaratia 112 se fac normal? sau exista alte solutii
Atat statul de plata cat si decalaratia se intocmesc si se depun conform legii. Se vor inregistra astfel datorii care vor fi acoperite la data cand se vor incasa banii.