Forum Discuţii juridice Executare silită nedreptatea executorilor
Discuție deschisă în Executare silită

nedreptatea executorilor

Ce acte trebuie facute intre un executor si mine pe care vreu sa i-l angajez, numai un proces vrebal sau si un Contract????????????????X-(X-(X-(
Se incheie si contract de executare. Se emite factura si chitanta pentru avansul din onorariu achitat de dvs.
Nu am facut de cat un proces verbal in alb la care nu am primit copie
Ce pot face in cazul acesta, executorul refuza sa i-mi inapoieze actele pe care i-le am dat,am facut cerere la dansul pe care a refuzat sa o primeasca si i-am trimes-o recomandata prin posta.Multumesc pentru raspunsul de mai de vreme.Cui ma pot adresa?