Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... anulare de domiciliu
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

anulare de domiciliu

am facut buletin la cineva pe adresa mea si nu mai sta aici si tot vin prin posta documente cum pot sa l anulez
In concluzie capul face, capul trage. Nu prea exista o solutie rapida si satisfacatoare pentru ambele parti. Din pacate sunt tot mai multe situati de acest gen prin care gazduitorul se razgandeste la scurt timp dupa primirea in spatiu a unei persoane de care se dovedeste din practica cum ca ulterior nu mai poate scapa, cel putin pe durata valabilitatii actului de identitate. Incercati cu sectoristul...:(