Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate diabet
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

diabet

buna seara ,ma numesc emilia si am diabet zaharat de tip 2,si as dori sa stiu daca mai beneficiez de medicatie gratuita.multumesc.
mergeti la medicul dumneavoastra specialist si intrebati, unele case de sanatate nu mai acorda, din pacate :(
Multa sanatate :)
Si eu sunt diabetic tip ll si am luat medicamentele pt urmatoarele 3 luni dar cu plata unei diferente la siofor. In schimb s-au reintrodus testele pt insulinodependenti gratuit.