Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Program calcul salarii
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Program calcul salarii

Vin in ajutorul unui prieten foarte bun care doreste un link de unde poate downloada un program de calcul salarii pentru perioada martie 2009 - octombrie 2010 ... are un salariat care a obtinut o hot.jud. si trebuie sa faca urgent state rectificative pentru acel salariat ... daca ma puteti ajuta cu un altfel de link, va multumesc anticipat.
Puteti incerca la adresa www.cometa.ro
Varianta demo a programului este gratuita, de tip monoutilizator, si calculeaza salarii pentru maximum 5 angajati. N-am incercat perioada specificata, dar stiu ca programul este dezvoltat de mai multi ani, ar trebui sa functioneze corect.
Sper sa va ajute.
modulul de salariati/salarii de la oricare din programele de aici:

[ link extern ] /

desi normal pe perioada mar.2009- oct.2010 ar trebui sa fie ok, verificati totusi procentele aplicate.
Multumesc pentru ajutor ... a rezolvat cu programul de pe www.cometa.ro .. :ohyes: