Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... bani in loc de puscaria
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

bani in loc de puscaria

Buna seara am un prieten in puscaria, vreu si intreb ca puscaria se poate plati cu bani zilesuma (bani) (ca sa iasa din inchisoare)
Si daca stie cineva cum se calculeaza zile in valoare?
Multumesc
enrepap, utilizator
Adica sa dea bani ca sa iasa din inchisoare sau sa munceasca in inchisoare si sa primeasca bani?
Daca va referiti la prima varianta raspunsul este categoric NU!