Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general ajutati-ma
Discuție deschisă în Contabilitate în general

ajutati-ma

am o firma care a fost facuta pe perioada determinata adica a expirat perioada in iunie2011 pe firma am o locuinta intrebarea este ce trebuie sa fac sa pot sa imi pun casa pe nume mentionez ca orc a cerut inchiderea firmei si am cerut la tribunal o amanare
a doua intrebare este ce pasi trebuie urma-ti pentru inchiderea definitiva a firmei
Poate v-a expirat sediul,nu firma.Daca puteti reformula pentru intelegere exacta.
stati linistit ca nu o poate LICHIDA daca aveti active pe firma.