Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general compensare datorii
Discuție deschisă în Contabilitate în general

compensare datorii

Buna ziua, As dori sa stiu daca se pot compensa in fisa sintetica a unei societati datorii ale Bugetului de asigurari sociale cu sume ramase nerepartizate in contul Bugetului de stat?
Trebuie sa luati legatura mai intai cu cei de la finante, sa faca ei asta si apoi pe baza instiintarii de la ei, faceti si dumneavoastra.