Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... succesiune!!!
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

succesiune!!!

buna. succesiunea este gratis timp de 6 luni de la moartea difunctului???fratii mei au spus ca trebuie platit 1500 lei (15.000.000 lei vechi).
succesiunea nu este gratuita, taxele le aflati de la notarul unde veti deschide succesiunea
Taxele catre stat dar nu si onorariul notarului ! Infrormativa direct la notarul in competenta caruia intra dezbaterea succesiunii dvs !