Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... despre restantieri la banca
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

despre restantieri la banca

Buna ziua . Sotul meu il poate lua pe tatal sau ca codebitor la banca pt. un credit de nevoi personale,daca acesta ese in baza de date ca rau platnic?Socrul meu acum nu mai are nici un fel de credit, iar eu nu pot fi codebitorul sotului pt. ca sunt in maternitate.Astept raspuns si multumesc anticipat.
raspunsul este nu, banca nu va accepta