Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... pfa si mercerie online in acelasi timp, se poate?
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

pfa si mercerie online in acelasi timp, se poate?

Buna ziua, sunt pfa cu impozit la norma de venit si neplatitoare de tva si m-ar fi interesat sa deschid si o mercerie cu vanzare pe net. Daca am deja un cod caen pentru croitorie se mai poate adauga inca unul? si daca se poate , se respecta aceleasi conditii, neplatitor de tva cu impozit la norma de venit?
Va multumesc !
Se poate adauga codul caen 4791 - Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau internet.