Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... prima de instalare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

prima de instalare

Se mai acorda prima de instalare anul acesta?Sunt angajata ca profesor suplinitor
calificat din sept.2011.Am luat licenta in 2009.Multumesc!
Din cate stiu, din păcate, prima de instalare nu se mai acordă pentru personalul nou-intrat în sistem după 2010.
Multumesc de raspuns!