Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... decizie definitiva
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

decizie definitiva

Cine ma poate ajuta ?DECIZIA DEFINITIVA mai poate fi ataca intr/un fel sau este chiar definitiva si nu mai poate face nimeni nimic?
daca decizia a fost data de curtea de apel Timisoara inseamna ca s-a judecat apelul, acum mai aveti calea ordinara de atac RECURSUL la Inalta Curte de Casatie si Justitie, la Bucuresti.
Fondul nu s-a judecat la judecatorie?
Apelul la Tribunal si recursul la Curtea de apel?