Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... garda financiara
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

garda financiara

Ce se intampla daca in cazul meu anunt garda financiara,sau politia economica?
ce sa anuntati?
Vor veni in control si vor verifica activitatea financiar-contabila a firmei.