Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... somaj
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

somaj

buna ziua.un angajat incetat cu data de 02.12.2011 cf art.65.alin.1,(mentionez ca salariatul nu si a depus dosarul la ajofm) reangajat cu data de 09.12.2011 la aceiasi societate pe aceeasi functie si urmeaza sa fie incetat cu data de 19.12.2011 cu art 65.alin.1 ,este corect?:-/
sper ca m am facut inteleasa.
Nu este corect ... cand si-a efectuat preavizul de minim 20 de zile lucratoare dupa reangajare?... din ce spuneti dvs, postul a fost desfiintat inca de la reangajare ..