Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Trensmitere revisal
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Trensmitere revisal

Buna ziua. Cred ca am o problema cu revisalul nou. Am transmis la ITM contractele active si suspendate preluate prin versiunea 5.0.6., la inceputul lunii sept.2011.Problema este ca am avut 2 lichidari la 1 sept. transmise prin vechea versiune care nu au mai fost preluate in revisalul nou. Ce ma sfatuiti sa fac? Sa las situatia asa, deoarece am mai transmis intre timp revisalul cu alte operatii.
Se dezinstaleaza v 506 ( fara a afecta baza de date) prin control panel - add remove programs ,dati remove ,confirmati dezinstalarea.,apoi instalati versiunea noua de pe site-ul itm ului ; este important sa pastrati acelasi director in care ati salvat prima data revisal 506 cel mai probabil in C.asta-i tot.Spor la treaba
Referitor la prbl.mea cred ca o sa las asa situatia, e aiurea sa apara dupa atatea transmiteri doua persoane lichidate deja???!!! Ce o fi o fi.Multumesc oricum pt.sfaturi