Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Taxa prima inmatriculare
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Taxa prima inmatriculare

Buna ziua! As dori un model de intampinare pentru recuperarea taxei de prima inmatriculare in instanta. Multumesc anticipat!
intampinare?????????? nu sunteti parat ci reclamant, nu?
doar paratul formuleaza intampinare.
dvs puteti formula intampinare doar in caile de atac, eventual. deci?!
Cred ca am vrut sa zic ,,actiune'', scuze, sunt sigur ca ati inteles de fapt ce vreau.