Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... extras revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

extras revisal

in ce consta extrasul de revisal? mi sa cerut de la banca pentru un imprumut. se poate obtine o copie din acesta de la angajator? multumesc
da . se poate .
banuiesc ca trebuie sa dovediti ca sunteti angajat si ca aveti un salar