Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... taxa auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

taxa auto

imi poate spune cineva de ce totusi am platit asa de multi bani ? pentru ca nu am mai auzit pe nimeni dintre cunoscuti sau prieteni care sa fi platit o taxa asa de mar
e si de ce nu mi sa facut nici depreciere a masinii
Pentru raspuns detaliati concret speta dvs