Forum Discuţii juridice Executare silită executare silita a B.O. neonorat din lipsa de ...
Discuție deschisă în Executare silită

executare silita a B.O. neonorat din lipsa de disponibil

Societatea noastra a intrat in reorganizare judiciara. La sediul societatii a sosit cu posta o executare silita pentru B.O. scadente si neonorate. Ce putem face o cerere de suspendare a executarii silite? Va rog mult ajutati-ma.
In primul rind trebuie sa faceti contestatie la executare in cadrul careia sa solicitati si suspendarea eecutarii. Pe cale separata formulati cerere de suspendare pana la solutionarea acesteia din cererea de baza. BO au fost avalizate de civeva?
nu au fost avalizate