Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Nu am primit citatie pentru recurs
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Nu am primit citatie pentru recurs

Buna seara

Anul trecut am castigat procesul impotriva Agentiei Nationale pt Prestatii Sociale - legat de indemizatia pentru gemeni. Am cautat pe site, la Curtea de Apel, si am gasit ca in luna mai au facut recurs, iar termenul este la inceputul lunii ianuarie 2012. Insa nu am primit citatie. Se intampla sa ajunga si in ultima clipa? Ce se intampla daca nu primesc citatia? Nu ma prezint la tribunal?

Multumesc
Am inteles
Multumesc frumos pentru raspuns.