Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general op taxa poluare
Discuție deschisă în Contabilitate în general

op taxa poluare

am de facut un op pt plata taxa poluare, cu cod de bare.
completez toate datele, inclusiv cont beneficiar, si se preia direct codul fiscal al platitorului. trebuie sa modific pe codul fiscal al fd. mediu, sau las asa?
multumesc
Trebuie sa completati dvs. toate spatiile cu informatiile platitorului si ale beneficiarului
[ link extern ]
L.C.
fktalika a scris:

am de facut un op pt plata taxa poluare, cu cod de bare.
completez toate datele, inclusiv cont beneficiar, si se preia direct codul fiscal al platitorului. trebuie sa modific pe codul fiscal al fd. mediu, sau las asa?
multumesc

stiu ca la op de trezorerie, cand platesc cas de ex, codul fiscal ramane asa...
dar la taxa de poluare modific, sau nu??? n-o sa mearga banii aiurea???