avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 801 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general op taxa poluare
Discuție deschisă în Contabilitate în general

op taxa poluare

am de facut un op pt plata taxa poluare, cu cod de bare.
completez toate datele, inclusiv cont beneficiar, si se preia direct codul fiscal al platitorului. trebuie sa modific pe codul fiscal al fd. mediu, sau las asa?
multumesc
Cel mai recent răspuns: ContSters73517 , utilizator 13:05, 3 Ianuarie 2012
Trebuie sa completati dvs. toate spatiile cu informatiile platitorului si ale beneficiarului
[ link extern ]
L.C.
fktalika a scris:

am de facut un op pt plata taxa poluare, cu cod de bare.
completez toate datele, inclusiv cont beneficiar, si se preia direct codul fiscal al platitorului. trebuie sa modific pe codul fiscal al fd. mediu, sau las asa?
multumesc


stiu ca la op de trezorerie, cand platesc cas de ex, codul fiscal ramane asa...
dar la taxa de poluare modific, sau nu??? n-o sa mearga banii aiurea???

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Plata taxe salariale ella2389 ella2389 Buna ziua, Intentionez sa platesc online toate taxele salariale catre bugetul de stat(daca as plati la ghiseu m-ar costa mai mult sa scot banii..etc) insa ... (vezi toată discuția)
Ordin de plata anaf puicuta puicuta Am o rugaminte: daca poate cineva sa ma ajute sa complectez un OP catre ANAF, reprezentand o retinere din salar a unui angajat in urma unei adrese de poprire ... (vezi toată discuția)
Taxele juridice dorinv dorinv Pot plati la banca, direct, cash, taxe de timbru, in contul primariilor, ca apoi cu chitanta ce eventual o va emite banca, atasata la cerere, sa cer...de ... (vezi toată discuția)