Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Am avut un accident rutier, ce apare in cazier?
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Am avut un accident rutier, ce apare in cazier?

buna seara.am o intrerbare daca ma putetiajuta,am avut un accident rutier ,eu fiind sofer am accidentat o persoana dupa care am parasit locul accidentului(asa sa inteles deoarece persoana nu a vrut sa o duc la spital si nici eu nu am chemat politia,greseala mea)la care dupa proces eu am iesit curat nici macarcu o amenda .acum ma intreb deoarece imi trebuie cazierul de la politie pentru un examen c+e daca in cazier apar fara nici o problema 9mentionez canu am fost inca la politie)poate ma puteti ajuta va rog urgent.va multumesc
Mergeti si scoateti cazierul si cititi pe el ce scrie.