avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 828 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general inregistrare factura proiect realizare si implementare ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

inregistrare factura proiect realizare si implementare fonduri nerambursabile

Cum se inreg in contabilitate factura realizare si implementare proiect pentru fonduri nerambursabile?
Cel mai recent răspuns: Florin Marius Savu , Consultant fiscal 23:04, 6 Ianuarie 2012
Ca pe un serviciu prestat.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Proiecte finantate din fonduri nerambursabile emmilia emmilia am nevoie de sfatul vostru , daca ati mai inregistrat proiecte finantate din fonduri europene am obtinut pt un SRL un proiect finantat din fonduri europene ... (vezi toată discuția)
Deducere cheltuieli prin program start 2015 tilvarionut tilvarionut La sfarsitul anului trecut am implementat un proiect prin fonduri guvernamentale nerambursabile; AFN 90%, 10% aport propriu. TVA-ul l-am recuperat prin cerere ... (vezi toată discuția)
Consultanta implementare proiect fonduri europene raluca_h84 raluca_h84 Buna ziua, Va rog sa ma ajutati intr-o problema legata de fonduri europene nerambursabile. Factura de consultanta pentru implementarea proiectului se trece ... (vezi toată discuția)