Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... pfa_chirie
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

pfa_chirie

am un pfa cu contabilitate in partida simpla....nu am factura, respectiv adeverinta care sa ateste chiria platita pt sediul profesional...e nevoie neaparat de astea daca nu trec chiria la cheltuieli? multumesc!
Daca nu decontati chiria la pfa , nu va trebuie nici un act.
multumesc mult....si La multi ani, in 2012...