avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 962 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri nerambursabile cresterea animalelor
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri nerambursabile cresterea animalelor

am o propietate la tara , animale (oi)
cum pot obtine fonduri nerambursabile?
Cel mai recent răspuns: Daniela Bolog , Consultant credite si finantari 08:12, 10 Ianuarie 2012
Consultati APDRP din zona d-voastra.
in functie de suprafata de pamant si nr. de animale, exista pe site APRDP
[ link extern ] /
la sectiunea ' investitii prin PNDR ' exista masurile 112/121/141.
Cititi ghidurile solicitantilor pentru a vedea unde va incadrati.
Oficiul judetean al APRDP sau biroul specializat al primariei localitatii va pot da lamuriri si consultanta gratuita.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Accesare fonduri europene tanar fermier eugen1985 eugen1985 Buna ziua. Sunt un tanar de 28 de ani, in prezent lucrez pentru o companie, si doresc sa ma orientez spre o alta activitate care sa ma satisafaca profesional ... (vezi toată discuția)
Infiintare microferma alliens12 alliens12 buna... numele meu este iulian si sunt din botosani..recent am vb cu un prieten si neam hotarat sa incercam sa facem dosar pentru fondusri ... (vezi toată discuția)
Ciupercarie - pot obtine fonduri europene pentru acest tip de activitate? drahnea drahnea buna ziua as dori sa stiu daca e posibil sa fac o ciupercarie in judetu vrancea la 14 km focsani cu fonduri europene detin pamantu pe numele meu unde trebuie ... (vezi toată discuția)