Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri nerambursabile cresterea animalelor
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri nerambursabile cresterea animalelor

am o propietate la tara , animale (oi)
cum pot obtine fonduri nerambursabile?
Consultati APDRP din zona d-voastra.
in functie de suprafata de pamant si nr. de animale, exista pe site APRDP
[ link extern ] /
la sectiunea ' investitii prin PNDR ' exista masurile 112/121/141.
Cititi ghidurile solicitantilor pentru a vedea unde va incadrati.
Oficiul judetean al APRDP sau biroul specializat al primariei localitatii va pot da lamuriri si consultanta gratuita.