Forum Discuţii juridice Problemele profesionale ale ... consilierul juridic poate fi si presedinte de sindicat?
Discuție deschisă în Problemele profesionale ale consilierilor juridici

consilierul juridic poate fi si presedinte de sindicat?

Va deranjez si eu cu o intrebare:consilierul juridic al unei institutii poate si presedinte de sindicat?
doar daca functia de conducere din sindicat este si salariazata de acesta. Daca nu este salarizata de sninicat nu vb despre suspendare
daca viceliderul e si vicepresedinte de partid?

Data post: Sambata, 21 Februarie 2009, 16:57
lider vs membru de partid?

Cornel Vasile, Consilier juridic