Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Salariile pentru ramura constructii in anul 2012
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Salariile pentru ramura constructii in anul 2012

Buna ziua!
As dori sa stiu care sunt salariile pentru ramura constructii pentru anul 2012. Pana cand este valabil salariu minim brut de 700 lei/luna si coeficientii minimi de ierarhizare precizati in actul aditional nr, 2/03.12.2010 la CCM la nivelul ramurii constructii? Mai exista si alte acte aditionale?
Va multumesc!
Pana in prezent, nu a fost modificat salariul minim brut la nivel de ramura de constructii si nici coeficientii de ierahizare prevazuti in ccm la nivel de ramura constructii ..

In speta, sunt aplicabile prevederile din 2011 ....