Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... divort pronuntat in strainatate
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

divort pronuntat in strainatate

care sunt actele necesare inreg. in romania a divortului pronuntat in canada?
custima.
va trebuie o hotarare de recunoastere a celei din canada. contactati un avocat
hotarare de recunoastere pronuntata in canada?