Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... perioada de evaluare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

perioada de evaluare

Buna ziua,

Stie cineva sa-mi spuna unde scrie in legislatie ca evaluarea se face anual?

Multumesc.
criteriile de evaluare se stabilesc pentru fiecare functie in parte ?

va rog, imi puteti da cateva exemple
Asa este .... criteriile de evaluare trebuie sa fie stabilite pe fiecare functie in parte ....

Vedeti aici
www.avocatnet.ro/content/con...