Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... ccic pana la 3 ani
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

ccic pana la 3 ani

Buna ziua! As dori sa ma ajutati in urmatoarea problema: exista o reglementare privind acordarea ccic pana la 3 ani, fara ca respectivul copil sa aiba handicap? Eu sunt deja in acest ccic si urmeaza sa il termin in august 2009? Am vreo sansa sa il prelungesc (si sa beneficiez de toate drepturile aferente) pana in august 2010?
Va multumesc anticipat.
Va multumesc.